Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Niezapomniany Pokaz Tańca 
i Warsztaty Taneczne 
w Szkole Podstawowej 
w Mąkoszycach

19 czerwca 2024 roku na długo pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Mąkoszycach. Tego dnia odbył się wyjątkowy pokaz tańca, który był swoistym podsumowaniem projektu "Harmonia Ruchu i Dźwięku".

czytaj dalej

Gościliśmy u nas panią Iwonę Chuchlę oraz jej utalentowaną grupę taneczną "Fa-ni". Tancerki zaprezentowały swoje umiejętności, wprowadzając nas w świat różnorodnych stylów tanecznych. Ich występ wzbudził ogromny entuzjazm i podziw wśród uczniów i kadry pedagogicznej.
Po pokazie, ku wielkiej radości uczniów, odbyły się warsztaty taneczne prowadzone przez panią Iwonę i jej podopieczne. Uczniowie mieli okazję nauczyć się podstawowych kroków różnych tańców, co dostarczyło im mnóstwo zabawy i radości. Warsztaty odbyły się na szkolnym podwórku, wykorzystując piękną pogodę, co dodało wydarzeniu wyjątkowego uroku.
To wyjątkowe spotkanie było nie tylko doskonałą okazją do nauki nowych umiejętności, ale także świetnym sposobem na integrację i wspólną zabawę. Dzięki zaangażowaniu i pasji pani Iwony oraz jej grupy, uczniowie mogli doświadczyć magii tańca w najlepszym wydaniu.
Serdecznie dziękujemy pani Iwonie Chuchli oraz grupie "Fa-ni" za niezapomniany pokaz i wspaniałe warsztaty. To były chwile pełne radości, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Redagowała: Justyna Kaczmarek

powrót