^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 • Zebranie z rodzicami

   W dniu 09.05 (czwartek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zostaną przedstawione oceny proponowane z  poszczególnych przedmiotów oraz omówione sprawy bieżące. 

  Wznowienie pracy szkoły

  Drodzy Rodzice i Uczniowie,

   

  W dniu 26.04.2019 r. wracamy do planowanego działania szkoły. Zajęcia zostają wznowione, dojazdy będą realizowane,  a stołówka szkolna będzie wydawać obiady. 

   

   

   

   

  Z poważaniem

  Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego

  Krystyna Ślusarek

  Informacja dla rodziców dotycząca strajku szkolnego

  W czwartek tj. 25.04.2019 r. zbiera się Prezydium Zarządu Głównego ZNP, które podejmie ostateczną decyzję dotyczącą strajku szkolnego. W związku z tym w dalszym ciagu nie będą odbywać się w szkole zajęcia dydaktyczne. Wszelkie informacje dotyczace kolejnych dni zostaną podane jutro. 

   

  Ze względu na strajk zebranie z rodzicami nie odbędzie się w dniu jutrzejszym, po zakończeniu akcji strajkowej proszę kontaktować się w tej kwestii z nauczycielami. 

  Informacja dla Rodziców dotycząca strajku w oświacie

  Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 24.04.2019 r. (środa) w szkole w dalszym ciągu obowiązuje strajk. 

   Informacje dotyczące kolejnych dni zostaną podane jutro. 

  Świetlice wiejskie podczas strajku

  Attachments:
  Download this file (Świetlice wiejskie.pdf)Świetlice wiejskie.pdf[ ]230 kB

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

b_200_200_16777215_00_images_2017-18_pangea_pangea02.jpgW tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Pangea, którego patronem merytorycznym jest Międzynarodowa Szkoła Meridian z Warszawy.
Celem  konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji.

 W tegorocznej edycji konkursu brało udział ponad 100 tysięcy uczniów z prawie 3500 szkół podstawowych (klasy 4 – 6).
Konkurs organizowany był  w dwóch etapach: etap szkolny koordynowany w szkołach przez nauczycieli przedmiotu oraz etap finałowy dla najlepszych uczniów przeprowadzany w Warszawie.
Etap szkolny odbył się na początku marca i  wzięło w nim udział 22 uczniów z naszej szkoły z klas 4-7.
Do etapu finałowego główni organizatorzy kwalifikowali po 30 uczniów z każdej kategorii.
Wśród finalistów znalazła się nasza uczennica z klasy 6,  Wiktoria Jańczyk, która w pierwszym etapie  zajęła 30 miejsce na ponad 11 tysięcy uczestników.
Finał konkursu odbył się 6 kwietnia w Warszawie. Wiktoria w finale poprawiła swój rezultat, zajmując ostatecznie 18 miejsce i zdobywając  brązowy medal.

Nauczycielem przygotowującym naszych uczniów do konkursu był nauczyciel, pan Janusz Przepiórka.b_200_200_16777215_00_images_2017-18_pangea_pangea01.jpg

Our website is protected by DMC Firewall!