^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

  • Zebranie z rodzicami

     W dniu 09.05 (czwartek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zostaną przedstawione oceny proponowane z  poszczególnych przedmiotów oraz omówione sprawy bieżące. 

    Wznowienie pracy szkoły

    Drodzy Rodzice i Uczniowie,

     

    W dniu 26.04.2019 r. wracamy do planowanego działania szkoły. Zajęcia zostają wznowione, dojazdy będą realizowane,  a stołówka szkolna będzie wydawać obiady. 

     

     

     

     

    Z poważaniem

    Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego

    Krystyna Ślusarek

    Informacja dla rodziców dotycząca strajku szkolnego

    W czwartek tj. 25.04.2019 r. zbiera się Prezydium Zarządu Głównego ZNP, które podejmie ostateczną decyzję dotyczącą strajku szkolnego. W związku z tym w dalszym ciagu nie będą odbywać się w szkole zajęcia dydaktyczne. Wszelkie informacje dotyczace kolejnych dni zostaną podane jutro. 

     

    Ze względu na strajk zebranie z rodzicami nie odbędzie się w dniu jutrzejszym, po zakończeniu akcji strajkowej proszę kontaktować się w tej kwestii z nauczycielami. 

    Informacja dla Rodziców dotycząca strajku w oświacie

    Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 24.04.2019 r. (środa) w szkole w dalszym ciągu obowiązuje strajk. 

     Informacje dotyczące kolejnych dni zostaną podane jutro. 

    Świetlice wiejskie podczas strajku

    Attachments:
    Download this file (Świetlice wiejskie.pdf)Świetlice wiejskie.pdf[ ]230 kB

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

W listopadzie Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień zapoczątkował  comiesięczny wybór Życzliwego Ucznia i Uczennicy.

 A oto regulamin wyboru Życzliwego Ucznia/Uczennicy:

1. W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie klas I – VIII.

2. W każdym miesiącu klasa wybiera najbardziej uprzejmego kolegę i koleżankę

swojej klasy w głosowaniu tajnym.

3. W każdej klasie wieszamy tabelę z listą uczniów, na której zaznaczamy raz

w miesiącu symbolem „uśmiechniętej buźki” najbardziej życzliwego i kulturalnego

ucznia (chłopca i dziewczynkę).

4. W ostatnim tygodniu maja 2019 r. uczniowie w danej klasie najczęściej wyróżniani

„uśmiechniętą buźką” kandydować będą do głosowania na „Ucznia Życzliwego roku szkolnego 2018/2019”.

6. Zwycięzców konkursu należy zgłosić do pedagoga szkolnego do 31 maja 2019 roku.

7. W czerwcu 2019 r. odbędzie się  uroczysty apel, na którym ogłoszony zostanie Najbardziej Życzliwy Uczeń i Uczennica roku szkolnego 2018/2019 wybrany drogą plebiscytu szkolnego.

 

Propagowanie mody na życzliwość, by stała się wciąż aktualnym trendem wśród  szkolnej społeczności jest wspólnym zadaniem uczniów i nauczycieli.

Co miesiąc  na stronie publikować będziemy laureatów plebiscytu życzliwości z poszczególnych klas.

 

Życzliwy Uczeń, Uczennica

 

Marzec

Kwiecień

Maj

Klasa I

Chłopiec:Mateusz Jandrysiewicz

Dziewczynka:Alicja Krupa

Chłopiec: Mateusz Jandrysiewicz

Dziewczynka: Alicja Krupa

 

Klasa II

Chłopiec:Franciszek Górawski

Dziewczynka:Julia Piotrowska

Chłopiec:Franciszek Górawski

Dziewczynka:Julia Piotrowska

 

Klasa III

Chłopiec:Rafał Tkacz

Dziewczynka:Maja Działak

Chłopiec:

Dziewczynka:

 

Klasa IVa

Chłopiec: Adrian Fediów

Dziewczynka: Edyta Szeląg

Chłopiec: Franciszek

Kalinowski

Dziewczynka: Edyta Szeląg, Matylda Orłowska

 

Klasa IVb

Chłopiec:Szymon Piotrowski

Dziewczynka:Julia Czupryk

Chłopiec:Szymon Piotrowski

 

Dziewczynka:Róża Ruchniak

 

Klasa V

Chłopiec:Konrad Szrom

Dziewczynka:Weronika Krzywa

Chłopiec:Konrad Szrom

Dziewczynka:Wiktoria Piotrowska

 

Klasa VI

Chłopiec: Jakub Pawlica

Dziewczynka:Weronika Kalinowska

Chłopiec:Dawid Antczak

Dziewczynka: Weronika Kalinowska

 

Klasa VII

Chłopiec:Kajetan Bednarz

Dziewczynka:Natalia Biegańska

Chłopiec:Kajetan Bednarz

Dziewczynka:Wiktoria Hupało

 

Klasa VIII

Chłopiec:

Dziewczynka:

Chłopiec:Jakub Sorokowski

Dziewczynka:Magdalena Szrom

 

 

 

 

 

Życzliwy Uczeń, Uczennica

 

Listopad

Grudzień

Styczeń

Luty

Klasa I

Chłopiec: Mateusz Jandrysiewicz

Dziewczynka: Alicja Krupa

Chłopiec: Mateusz Jandrysiewicz

Dziewczynka: Alicja Krupa   

Chłopiec: Igor Nowicki

Dziewczynka: Alicja Krupa

 

Chłopiec: Mateusz Jandrysiewicz

Dziewczynka: Zuzanna Gawroniuk

Klasa II

Chłopiec: Franciszek Górawski

Dziewczynka: Hanna Matuszczak

Chłopiec: Franciszek Górawski

Dziewczynka: Julia Piotrowska

Chłopiec: Franciszek Górawski

Dziewczynka: Julia Piotrowska

Chłopiec: Franciszek Górawski

Dziewczynka: Julia Piotrowska

Klasa III

Chłopiec: Maciej Łużyński

Dziewczynka: Majka Głażewska

Chłopiec: Paweł Tatarczuk

Dziewczynka:Majka Głażewska

Chłopiec: Maciej Łużyński

Dziewczynka: Majka Głażewska

Chłopiec: Maciej Łużyński

Dziewczynka: Maja Działak

Klasa IVa

Chłopiec:Marcel Bednarz

Dziewczynka:Lidija Szeketa

Chłopiec: Marcel Bednarz

Dziewczynka: Natalia Mazur

Chłopiec: Marcel Bednarz

Dziewczynka: Natalia Mazur

Chłopiec: Marcel Bednarz

Dziewczynka: Natalia Mazur, Maria Hałas

Klasa IVb

Chłopiec:  Szymon Piotrowski

Dziewczynka: Blanka Kłembicka

Chłopiec: Szymon Piotrowski

Dziewczynka: Blanka Kłembicka

Chłopiec: Szymon Piotrowski

Dziewczynka: Julia Czupryk

Chłopiec: Szymon Piotrowski

Dziewczynka: Marta Pesyk

Klasa V

Chłopiec: Kacper Pacholewicz

Dziewczynka: Weronika Krzywa

 

Chłopiec: Kacper Pacholewicz

Dziewczynka:Weronika Krzywa

Chłopiec:Konrad Szrom

Dziewczynka:Wiktoria Piotrowska

Chłopiec: Konrad Szrom

Dziewczynka: Wiktoria Piotrowska

Klasa VI

Chłopiec: Dawid Antczak

Dziewczynka: Magdalena Górawska

Chłopiec: Dawid Antczak

Dziewczynka: Magdalena Górawska

Chłopiec:Bartłomiej Przepiórka, Michał Wieczorek

Dziewczynka: Weronika Kalinowska, Wiktoria Ruchniak

 

Chłopiec:Michał Wieczorek

Dziewczynka: Weronika Kalinowska, Wiktoria Ruchniak

Klasa VII

Chłopiec: Marek Prokopowicz

Dziewczynka:Maja Woźniak

Chłopiec: Kajetan Bednarz

Dziewczynka: Natalia Biegańska

Chłopiec: Marek Prokopowicz

Dziewczynka: Wiktoria Hupało

Chłopiec: Kajetan Bednarz

Dziewczynka: Wiktoria Hupało

Klasa VIII

Chłopiec: Jakub Sorokowski

Dziewczynka: Julia Jandrysiewicz

 

Chłopiec: Jakub Sorokowski

Dziewczynka: Magdalena Szrom

 

Chłopiec:Jakub Sorokowski

Dziewczynka: Magdalena Szrom

 

Chłopiec: Jakub Sorokowski

Dziewczyka: Magdalena Szrom

 

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd