^Powrót na górę

◁ | ▷
 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  • 8.30 - msza św.

  • 9.30 – inauguracja roku szkolnego 2018/2019

  Program "Dobry Start"

   

  Loading...

   

  Loading...

   

  Rekrutacja do klasy pierwszej 2018

  Rekrutacja do przedszkola 2018

  Rekrutacja do klas I i przedszkola na rok szkolny 2018/19

  W załącznikach zarządzenia Pana Wójta dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2018/19

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

WYJĄTKOWY GOŚĆ

 

 

 

    Wizyta świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez uczniów dni  w roku szkolnym. Wszyscy od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali mikołajowych dzwoneczków. W  szkole  panował  świąteczny  nastrój  w  oczekiwaniu  na  odwiedziny wyjątkowego gościa.  Brak   śniegu  nie  przeszkodził  świętemu i  od pierwszej  godziny  lekcyjnej   na  korytarzach   szkolnych  słychać   było   dzwonek   oraz charakterystyczny   głos: „Ho,  ho”. To  Mikołaj  wraz  ze  swoją  świtą:  reniferem   Rudolfem   i  Elfem  odwiedzał   dzieci   w   klasach i  wręczał   im  słodkie  upominki.  Uczniowie, aby  godnie  przyjąć  gościa ubrali się na czerwono. Niektórzy bardzo chętnie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Świętego Mikołaja oraz sympatycznego Elfa i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszych uczniów.

 

 

  

DMC Firewall is a Joomla Security extension!