^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 • Zebranie z rodzicami

   W dniu 09.05 (czwartek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zostaną przedstawione oceny proponowane z  poszczególnych przedmiotów oraz omówione sprawy bieżące. 

  Wznowienie pracy szkoły

  Drodzy Rodzice i Uczniowie,

   

  W dniu 26.04.2019 r. wracamy do planowanego działania szkoły. Zajęcia zostają wznowione, dojazdy będą realizowane,  a stołówka szkolna będzie wydawać obiady. 

   

   

   

   

  Z poważaniem

  Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego

  Krystyna Ślusarek

  Informacja dla rodziców dotycząca strajku szkolnego

  W czwartek tj. 25.04.2019 r. zbiera się Prezydium Zarządu Głównego ZNP, które podejmie ostateczną decyzję dotyczącą strajku szkolnego. W związku z tym w dalszym ciagu nie będą odbywać się w szkole zajęcia dydaktyczne. Wszelkie informacje dotyczace kolejnych dni zostaną podane jutro. 

   

  Ze względu na strajk zebranie z rodzicami nie odbędzie się w dniu jutrzejszym, po zakończeniu akcji strajkowej proszę kontaktować się w tej kwestii z nauczycielami. 

  Informacja dla Rodziców dotycząca strajku w oświacie

  Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 24.04.2019 r. (środa) w szkole w dalszym ciągu obowiązuje strajk. 

   Informacje dotyczące kolejnych dni zostaną podane jutro. 

  Świetlice wiejskie podczas strajku

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

WYJĄTKOWY GOŚĆ

 

 

 

    Wizyta świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez uczniów dni  w roku szkolnym. Wszyscy od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali mikołajowych dzwoneczków. W  szkole  panował  świąteczny  nastrój  w  oczekiwaniu  na  odwiedziny wyjątkowego gościa.  Brak   śniegu  nie  przeszkodził  świętemu i  od pierwszej  godziny  lekcyjnej   na  korytarzach   szkolnych  słychać   było   dzwonek   oraz charakterystyczny   głos: „Ho,  ho”. To  Mikołaj  wraz  ze  swoją  świtą:  reniferem   Rudolfem   i  Elfem  odwiedzał   dzieci   w   klasach i  wręczał   im  słodkie  upominki.  Uczniowie, aby  godnie  przyjąć  gościa ubrali się na czerwono. Niektórzy bardzo chętnie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Świętego Mikołaja oraz sympatycznego Elfa i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszych uczniów.

 

 

  

Our website is protected by DMC Firewall!