^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 • Zmiana rozkładu jazdy autobusów

  Informacja dla rodziców

   

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

  w Mąkoszycach informuje o zmianie kursu

  autobusów od 7 października 2019r.

   
  Szczegóły w załączniku:
  Attachments:
  Download this file (Rozkład jazdy autobusów.pdf)Zmieniony rozkład[ ]72 kB

  Czas trwania lekcji

  1.  7:40 - 8:25

  2.  8:35 - 9:20

  3.  9:30 - 10:15

  4.  10:25 - 11:10

  5.  11:35 - 12:20

  6. 12:30 - 13:15

  7. 13:25 - 14:10

  8. 14:15 - 15:00

  Rozkład jazdy autobusów

  {nomultithumb}

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

     OGŁOSZENIE              

   

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dnia 2 września:

   

  • 8.15 – zbiórka w szkole,

  • 8.20 – przejście społeczności szkolnej do kościoła,

  • 8.30 – msza św. (w tym poświęcenie tornistrów),

  • 9.30 –  inauguracja roku szkolnego 2019/20 w  hali gimnastycznej,

  • 11.00 –  odjazd autobusu.

   
   

  Zebranie z rodzicami

   W dniu 09.05 (czwartek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zostaną przedstawione oceny proponowane z  poszczególnych przedmiotów oraz omówione sprawy bieżące. 

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

Czytaj więcej: Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą13 stycznia 2020 roku w Namysłowie uczniowie PSP im. Jana Pawła II w Mąkoszycach spotkali się z prezydentem  Andrzejem Dudą. W oczekiwaniu na jego przyjazd, wraz z chórem stworzonym  z  mieszkańców gminy Lubsza, prezentowaliśmy koncert kolęd dla zaproszonych gości i namysłowian.  Towarzyszyła nam orkiestra  Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. A. Kurylewicza w Namysłowie. Chórem i orkiestrą dyrygował nauczyciel  szkoły w Mąkoszycach – Jan Sowa. Po przemówieniu pan prezydent podszedł do nas, osobiście się z nami przywitał, rozmawiał i mogliśmy sobie z nim zrobić zdjęcia.

To niecodzienne spotkanie z głową państwa na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czytaj więcej: Spotkanie z prezydentem Andrzejem DudąCzytaj więcej: Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czytaj więcej: WYJAZD DO TEATRUW dniu 23 stycznia 2020 r. uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do Domu Kultury w Namysłowie, na przedstawienie teatralne pt. „Boskie poczucie humoru, czyli opowieści biblijne na wesoło”. Dzieci miały okazję poznać opowieści biblijne przedstawione w radosny sposób. Było dużo śmiechu, ale tez refleksji nad zachowaniem ludzi w różnych sytuacjach życiowych.

    Niektórzy z naszych uczniów zostali zaproszeni na scenę, do wzięcia udziału w przedstawieniu. Mogli przez chwilę „stać się” aktorami. To był bardzo wesoły i udany wyjazd! 

Czytaj więcej: WYJAZD DO TEATRUCzytaj więcej: WYJAZD DO TEATRU

Listopad to miesiąc , w którym obchodzimy Dzień Tolerancji, Dzień Praw Dziecka i Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

 

Choć kultura dnia codziennego wymaga uprzejmości względem innych, często zapominamy o dobrych, a tak wiele znaczących słowach i gestach, które sprawiają, że wszystko jest przyjemniejsze – rozmowa, podróżowanie, praca. Dzięki bezinteresownym uczynkom codzienność staje się bardziej kolorowa, a życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze. Zatem - kim jest człowiek życzliwy? To osoba nastawiona przychylnie do innych, ciesząca się z ich sukcesów, dobra i serdeczna.

Czytaj więcej: Dzień Życzliwości w naszej szkole

Czytaj więcej: Radosna niepodległość w naszej szkoleNiepodległość to największa wartość, którą zostawili nam w darze nasi przodkowie. Dlatego z wielką radością obchodziliśmy 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości w naszej szkole. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od dekorowania szkoły barwami narodowymi, a 12 listopada, po odśpiewaniu z powagą czterech zwrotek hymnu, oglądaliśmy film historyczny pt.׃ „Polskie drogi do niepodległości”  oraz śpiewaliśmy pieśni, piosenki legionowe i żołnierskie przy akompaniamencie pana Jana Sowy. Wszyscy byliśmy aktywnymi członkami wielkiego szkolnego chóru, bowiem teksty były wyświetlane na wielkim ekranie w kształcie Polski.

Czytaj więcej: Radosna niepodległość w naszej szkole

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd