^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 • Rekrutacja do przedszkola 2020

  Attachments:
  Download this file (deklaracja.pdf)Deklaracja[ ]102 kB
  Download this file (wniosek.pdf)Wniosek[ ]115 kB

  Rekrutacja do klasy pierwszej 2020

  Zmiana rozkładu jazdy autobusów

  Informacja dla rodziców

   

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

  w Mąkoszycach informuje o zmianie kursu

  autobusów od 7 października 2019r.

   
  Szczegóły w załączniku:
  Attachments:
  Download this file (Rozkład jazdy autobusów.pdf)Zmieniony rozkład[ ]72 kB

  Czas trwania lekcji

  1.  7:40 - 8:25

  2.  8:35 - 9:20

  3.  9:30 - 10:15

  4.  10:25 - 11:10

  5.  11:35 - 12:20

  6. 12:30 - 13:15

  7. 13:25 - 14:10

  8. 14:15 - 15:00

  Rozkład jazdy autobusów

  {nomultithumb}

   

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

W styczniu w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Czystego Biurka, którego celem było uświadomienie uczniom wpływu miejsca pracy na efekty nauki, zdrowie i samopoczucie. Dlatego właśnie na korytarzu szkolnym pojawiła się gazetka ścienna podejmująca wyżej wymienione kwestie.

Czytaj więcej: BAL  KARNAWAŁOWYPiątek – 9 lutego  był  ostatnim dniem  nauki przed upragnionymi  feriami.  Przedszkolaki  oraz najmłodsi uczniowie  naszej szkoły  zakończyli semestr wspaniałą zabawa karnawałową. Wszyscy razem   bawili  się przy dźwiękach ulubionych przebojów. Wirowały węże i ,,jechał pociąg z daleka”.        A uczniom dopisywały  dobre humory.  Nie zabrakło pięknych strojów. Były księżniczki, królowie, wróżki, strażacy, kotki, misie, motylki . Ale był też tygrysek,  Batman , Indianie  i  nawet Czubaka…  

Czytaj więcej: BAL   KARNAWAŁOWY

Czytaj więcej: Wszyscy dla FraniaPod takim hasłem uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w styczniu rozpoczęli akcję charytatywną, której celem była zbiórka pieniędzy dla małego Frania Marcinkowskiego. Wszyscy otworzyli swoje wielkie serca i portfele, udało nam się zebrać niemałą kwotę, choć to mała kropla przy tak wielkiej sumie potrzebnej na leczenie. A było to tak׃

Czytaj więcej: Wszyscy dla Frania

        Czytaj więcej: Jasełka w naszej szkole Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie przez uczniów i nauczycieli przedstawienia jasełkowego. W tym roku zdecydowaliśmy, że jasełka będą inne niż zwykle, bo śpiewane w formie musicalu.

         Swoje przygotowania rozpoczęliśmy od nauki na pamięć tekstów pastorałek, a było ich niemało, bo dziewięć. Teksty wybraliśmy ze starych śpiewników – kantyczek staropolskich, niektóre uczyliśmy się po łacinie. Następnie były melodie i ruch na scenie. Wybraliśmy również uczniów, którzy śpiewali partie solowe przedstawienia.

Czytaj więcej: Jasełka  w naszej szkole

Czytaj więcej: Wybory na Mistera SzkołyJuż trzeci rok z rzędu damska część Samorządu Uczniowskiego organizuje wybory Mistera Szkoły. Z okazji Dnia Chłopaka, tradycyjnie obchodzonego indywidualnie w każdej klasie, uczennice przeprowadziły wybory Mistera, który jest wzorem do naśladowania, zarówno pod względem estetycznego wyglądu, jak i odpowiedniego zachowania.

W tym roku w klasach I – III wyłoniono dwóch takich uczniów: byli to Franciszek Górawski oraz Wojtek Zawadzki. W klasach IV – VIII konkurencja była o wiele większa: I Vice Misterem został Kacper Feruś – uczeń klasy V „b”, natomiast II Vice Misterem został Marcel Bednarz – uczeń klasy V „a”. Bezkonkurencyjnie wygrał uczeń klasy VIII – Kajetan Bednarz, zdobył on największą ilość głosów pozostawiając swoich kolegów daleko w tyle.

Czytaj więcej: Wybory na Mistera Szkoły Czytaj więcej: Wybory na Mistera Szkoły Czytaj więcej: Wybory na Mistera Szkoły
Czytaj więcej: Wybory na Mistera Szkoły   

Our website is protected by DMC Firewall!