ZWYCIĘSTWO  W KONKURSIE  GALILEO

 

W dniu 6 marca uczniowie klasy czwartej  wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie  Przyrodniczym  „Galileo” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie . Konkurs wymagał szerokiej wiedzy przyrodniczej, umiejętności analizy i syntezy faktów, rozumienia zjawisk i doświadczeń. Uczniowie musieli się również  wykazać umiejętnością  właściwego wnioskowania.

W konkursie wzięło udział 415 uczniów klas czwartych z całej Polski.                 Nasz uczeń MACIEJ  ŁUŻYŃSKI zajął 7-miejsce uzyskując tytuł  LAUERATA  Ogólnopolskiego Konkursu GALILEO ! Gratulujemy!.

Wszyscy pozostali uczniowie klasy czwartej uczestniczący w konursie również zajęli  bardzo wysokie miejsca, klasując się w pierwszej 40–tce uczestników. Gratulujemy i życzymy dalszych przyrodniczych sukcesów!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!