Rozwijamy nasze muzyczne pasje!

 

           Od 29 marca do 10 kwietnia 2020r.,  podczas kwarantanny słuchacze Rock Radia brali udział w akcji ZostańwDomuzRockRadiem. Ogłoszono konkurs na nagranie wspólnego klipu do piosenki Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona. Do akcji włączył się zespół Lady Pank, a na gitarze razem ze słuchaczami zagrał Jan Borysewicz!

   Nasi uczniowie Piotr i Paweł Tatarczuk zainteresowali się tym przedsięwzięciem. Paweł- miłośnik zespołu, namówił brata do wzięcia udziału    w konkursie. Pomimo tego trudnego czasu, chłopcy rozwijają swoje muzyczne pasje. Początkowo nie wierzyli, że się uda, gdyż piosenka raczej nie jest przeznaczona na instrumenty dęte. Jako jedyni zagrali na trąbach i się udało!

                         Brawo chłopcy! Jesteście wspaniali! 

  Gratulacje należą się również rodzicom, którzy ciągle wspierają swoje dzieci! Poniżej link do nagrania.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iIH2hePizAw

DMC Firewall is a Joomla Security extension!