Obchodzimy 100 rocznicę urodzin  Św. Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły

Cele konkursu:

1. Zachęcenie uczniów do zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat nauczania Papieża Polaka Jana Pawła II.
  2. Wskazanie uczniom osoby Papieża Polaka, jako autorytetu moralnego współczesnego świata i wzoru do naśladowania.
  3. Pielęgnowanie pamięci o Ojcu Świętym Janie Pawle II.
  4. Integracja uczniów i ich rodzin wokół wartości głoszonych przez Jana Pawła II  - dokumentowanie z wykorzystaniem dostępnych form, środków i technik.

KATEGORIA RODZINNA:

Ekspozycja okienna „Św. Janie Pawle II módl się za nami”

Rodzinna dekoracja okna w domu, upamiętniająca Św. Jana Pawła II.

Forma i treść dowolna.

Prace przesyłamy na adres organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KATEGORIE INDYWIDUALNE:

1. Piosenka dla Jana Pawła II

Zaśpiewaj dowolną piosenkę religijną lub piosenkę o Janie Pawle II

Nagrania przesyłamy na adres organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1.
  2. Mój rysunek dla Jana Pawła II

Praca może przedstawiać scenę z życia Jana Pawła II lub jego portet.

Technika dowolna.

Format – A4.

Do każdej pracy dołączamy imię i nazwisko ucznia, klasę.

W dogodnym czasie będzie zorganizowana wystawa prac uczniów.

Każdy uczestnik konkursu może wziąć udział w maksymalnie dwóch kategoriach (rodzinnej lub indywidualnej, bądź rodzinnej i jednej z dwóch indywidualnych).

Głównymi kryteriami oceniania prac będą:

• - walory artystyczne,
  • - pomysłowość w interpretacji,

Prace będą oceniane w następujących  kategoriach wiekowych:

• klasy I-III,
  • klasy IV – VIII.

PRAWA DO WYKORZYSTANIA NADESŁANYCH PRAC:

1. Uczestnik, przystępując do konkursu, wyraża zgodę na rozpowszechnianie, publikowanie pracy.
  2. Uczestnik wyraża zgodę na publiczne wystawianie pracy oraz jej udostępnienie na stronie internetowej szkoły.

Wszystkie prace będą się na bieżąco ukazywały na stronie internetowej szkoły.

Termin nadsyłania prac: 26 maja.

ZŁÓŻMY NASZEMU WIELKIEMU RODAKOWI – PATRONOWI NASZEJ SZKOŁY – JAK NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT
Z OKAZJI JEGO 100 URODZIN!!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!