W dniu 12 maja pięciu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II zorganizowanej przez OLIMPUS. Olimpiada polegała na rozwiązaniu testu online o życiu i posłudze Jana Pawła II. Pytania były trudne, a czasu tylko 30 minut. Nasi uczniowie poradzili sobie z tym, choć uczestników olimpiady było wielu.

W kategorii klas IV – VI z naszej szkoły udział wzięli:

- WERONIKA K. Z KL. VIMIEJSCE 23

- MACIEJ F. Z KL. VIMIEJSCE 30

UCZESTNIKÓW W TEJ KATEGORII BYŁO 1402.

W kategorii klas VII – VIII z naszej szkoły udział wzięły:

- JULIA J. Z KL. VIII – MIEJSCE 23

- BARBARA S. Z KL. VII – MIEJSCE 26

- WERONIKA K. Z KL. VII – MIEJSCE 42

UCZESTNIKÓW W TEJ KATEGORII BYŁO 879.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

OLIMPIADY!!!

KAŻDY OTRZYMA DYPLOM UZNANIA OD FIRMY OLIMPUS ORAZ OCENĘ CELUJĄCĄ Z RELIGII!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!