PODRĘCZNIKI DO RELIGII NA ROK SZKOLNY 2020/2021

6-latki(klasa 0)

Tytuł podręcznika: „Tak! Jezus mnie kocha”. Autorzy: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek, wydawnictwo Jedność.

Klasa 1- "Bóg - nasz Ojciec" (seria "Wierzę w Boga")

Autorzy: Ks. Wł. Kubik SJ (kierownik), B. Bester, T. Czarnecka, A. Duka, podręcznik + ćwiczenia do religii, wydawnictwo WAM.

Klasa 2- Kochamy Pana Jezusa, podręcznik + zeszyt ucznia, ks. Władysław Kubik SJ (red.) Izabella Czarnecka, Teresa Czarnecka, Anna Duka, wydawnictwo WAM.

Klasa 3- Przyjmujemy Pana Jezusa, podręcznik + zeszyt ucznia, Ks. Władysław Kubik SJ (red.) Izabella Czarnecka, Teresa Czarnecka, Anna Duka, wydawnictwo WAM.

Klasa 4- Miejsca pełne BOGActw - Podręcznik do nauki religii + Zeszyt ćwiczeń, ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek, wydawnictwo Jedność.

Klasa 5- „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”, podręcznik + zeszyt ćwiczeń, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, wydawnictwo Jedność.

Klasa 6 - Tajemnice BOGAtego życia - Podręcznik do religii + zeszyt ćwiczeń, ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska, wydawnictwo Jedność.

Klasa 7 - Błogosławieni, którzy szukają Jezusa - podręcznik do religii, ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska, wydawnictwo Jedność.

Klasa 8 - Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi - podręcznik do religii,

Wszystkie podręczniki i ćwiczenia można zakupić na stronach internetowych wydawnictw: www.wydawnictwowam.pl(kl. 0 - 3), www.jednosc.com.pl  (kl. 4 - 8). Do każdej klasy obowiązuje również zeszyt przedmiotowy.