7 stycznia Zespół ds. Promocji Zdrowia ogłosił konkurs międzyklasowy dotyczący koleżeństwa i przyjaźni  pt. „ W grupie siła! Pokażcie czym dla WAS jest koleżeństwo i  przyjaźń!.

Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach klasowych: klasy I – III i klasy IV – VIII. Zadanie polegało na wykonaniu gazetek klasowych pokazujących czym jest koleżeństwo i przyjaźń. Jury oceniało:

- estetykę wykonania,

- trafność tematu,

- oryginalność

- wkład uczniów danej klasy w wykonanie gazetki.

Gazetki należało wykonać do 24.01.2019 r.

A oto efekty pracy poszczególnych klas:

• Klasa I
  • Klasa II
  • Klasa III
  • Klasa IVa
  • Klasa IVb
  • Klasa V
  • Klasa VI
  • Klasa VII
  • Klasa VIII

W kategorii klas I - III wygrała klasa III, a w kategorii klas IV - VIII zwycięską okazała się klasa VII.