• Zmiana rozkładu jazdy autobusów

Rozkład jazdy autobusów

{nomultithumb}

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dnia 2 września:

• 8.15 – zbiórka w szkole,

• 8.20 – przejście społeczności szkolnej do kościoła,

• 8.30 – msza św. (w tym poświęcenie tornistrów),

• 9.30 –  inauguracja roku szkolnego 2019/20 w  hali gimnastycznej,

• 11.00 –  odjazd autobusu.

Zebranie z rodzicami

W dniu 09.05 (czwartek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zostaną przedstawione oceny proponowane z  poszczególnych przedmiotów oraz omówione sprawy bieżące.

b_200_200_16777215_00_images_2019-20_ziemniak_ziemniak01.jpgNa początku października odbyło się w naszej szkole „Święto Pieczonego Ziemniaka” obchodzone przez naszych najmłodszych uczniów. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od obejrzenia przedstawienia pt. „Przyszła Jesień z koszem darów” przygotowanego przez uczniów klasy trzeciej na kółku teatralnym. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie dostali piękne rumiane jabłuszka.

W tym roku wszystkie dzieci zostały zaproszone do udziału w pokazie jesiennej mody, gdzie zaprezentowali się w przepięknych strojach. Następnie z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali jesienne zagadki, krzyżówki i rebusy oraz układali puzzle prezentując piękne jesienne obrazki. Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą o tematyce jesiennej.

Zwieńczeniem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy strój. Wyróżniający się uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Jak na piknik przystało nikogo nie ominął poczęstunek. Wszyscy mogli spróbować pieczonych ziemniaków.

W tym dniu nasi uczniowie mieli okazję zintegrować się poprzez aktywną współpracę i zabawę.

"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"

Our website is protected by DMC Firewall!