b_200_200_16777215_00_images_2019-20_ziemniak_ziemniak01.jpgNa początku października odbyło się w naszej szkole „Święto Pieczonego Ziemniaka” obchodzone przez naszych najmłodszych uczniów. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od obejrzenia przedstawienia pt. „Przyszła Jesień z koszem darów” przygotowanego przez uczniów klasy trzeciej na kółku teatralnym. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie dostali piękne rumiane jabłuszka.

W tym roku wszystkie dzieci zostały zaproszone do udziału w pokazie jesiennej mody, gdzie zaprezentowali się w przepięknych strojach. Następnie z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali jesienne zagadki, krzyżówki i rebusy oraz układali puzzle prezentując piękne jesienne obrazki. Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą o tematyce jesiennej.

Zwieńczeniem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy strój. Wyróżniający się uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Jak na piknik przystało nikogo nie ominął poczęstunek. Wszyscy mogli spróbować pieczonych ziemniaków.

W tym dniu nasi uczniowie mieli okazję zintegrować się poprzez aktywną współpracę i zabawę. 

"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"
"Święto pieczonego ziemniaka" "Święto pieczonego ziemniaka"  

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd