b_200_200_16777215_00_images_IMG_20190930_095853_3.jpg24 września b.r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mąkoszycach otrzymał Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie przyznany przez Opolskiego Kuratora Oświaty.

Certyfikat jest zwieńczeniem 2-letniej pracy i zaangażowania Szkolnego Zespołu ds. Promocji Zdrowia oraz pozostałych nauczycieli, uczniów i rodziców.    Wyróżnienie to jest przyznawane placówkom, które czynnie promują idee prozdrowotne oraz prowadzą systematyczne i wynikające z potrzeb szkoły działania wpływające na utrzymanie dobrostanu jakim jest zdrowie. W ramach programu „Szkoła Promująca Zdrowie” zespół inicjował, organizował i prowadził różnorodne działania na rzecz poprawy zdrowia i samopoczucia członków społeczności szkolnej oraz promocji zdrowego stylu życia na terenie szkoły i w środowisku lokalnym.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd