b_200_200_16777215_00_images_2019-20_pasowanie_SAVE_20191018_140846.jpg

 

 

18 października w naszej szkole odbyła się uroczystość PASOWANIA uczniów klasy pierwszej.  Był to wyjątkowy dzień . Przybyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym pierwszoklasistów. Następnie dzieci  dostąpiły zaszczytu ślubowania.


„Ślubuję być dobrym Polakiem,
dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.
Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę,
jak dla niej pracować, kiedy dorosnę.
Będę się starać być dobrym kolegą.
Swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. ”

 

Po ślubowaniu Pani Dyrektor Krystyna Ślusarek w obecności  pana Wójta Bogusława Gąsiorowskiego dokonała aktu pasowania każdego ucznia.  Uczniowie otrzymali mnóstwo prezentów- od rodziców  rożki ze słodyczami,  pamiątkowe dyplomy , upominki od starszych kolegów i młodszych kolegów. Pamiątkowe zdjęcia podsumowały to ważne wydarzenie. Następnie  uczniowie klas I-III  udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów. Ten radosny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

 Pasowanie klasy pierwszej  Pasowanie klasy pierwszej  Pasowanie klasy pierwszej
 Pasowanie klasy pierwszej  Pasowanie klasy pierwszej  Pasowanie klasy pierwszej
 Pasowanie klasy pierwszej  Pasowanie klasy pierwszej  Pasowanie klasy pierwszej

 
 
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd