^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 • Rekrutacja do przedszkola 2020

  Attachments:
  Download this file (deklaracja.pdf)Deklaracja[ ]102 kB
  Download this file (wniosek.pdf)Wniosek[ ]115 kB

  Rekrutacja do klasy pierwszej 2020

  Zmiana rozkładu jazdy autobusów

  Informacja dla rodziców

   

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

  w Mąkoszycach informuje o zmianie kursu

  autobusów od 7 października 2019r.

   
  Szczegóły w załączniku:
  Attachments:
  Download this file (Rozkład jazdy autobusów.pdf)Zmieniony rozkład[ ]72 kB

  Czas trwania lekcji

  1.  7:40 - 8:25

  2.  8:35 - 9:20

  3.  9:30 - 10:15

  4.  10:25 - 11:10

  5.  11:35 - 12:20

  6. 12:30 - 13:15

  7. 13:25 - 14:10

  8. 14:15 - 15:00

  Rozkład jazdy autobusów

  {nomultithumb}

   

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

UWAGA!!!

 

 

Zgodnie z zarządzeniem premiera RP Mateusza Morawieckiego o zamknięciu szkół i przedszkoli informujemy, że od poniedziałku 16 marca 2020r.             przez dwa tygodnie szkoła i przedszkole będą zamknięte. W czwartek i piątek, tj. 12.03-13.03, szkoła    i przedszkole zapewnia zajęcia opiekuńcze dzieciom, których oboje rodzice pracują zawodowo i nie mogą zapewnić im opieki.  O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej szkoły.

 

 

Informacja dla rodziców o zasiłku opiekuńczym

 

 

Na mocy ustawy o koronawirusie w przypadku zamknięcia żłobka,  klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły do których uczęszcza dziecko, z powodu COVID-19 ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki  nad dzieckiem przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy za okres nie dłuższy niż 14 dni. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przyznawany jest w trybie i na zasadach określonych w ustawie                  o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Wynosi on 80 proc. podstawy wymiaru. Przedsiębiorcom             i ubezpieczonym u małego płatnika (do 20 osób zgłaszanych) wypłaca go ZUS,a ubezpieczonym            u większego płatnika – ten właśnie płatnik. Zasiłku nie wlicza się do limitów zasiłkowych.

Dzieci powinny zostać w domach pod opieką rodzica. Rodzice dzieci do lat ośmiu mogą otrzymać zasiłek opiekuńczy. Minister podkreśliła, że dodatkowy zasiłek 14-dniowy dla zdrowych dzieci powyżej ósmego roku życia nie przysługuje.Do zasiłku zwolnienie lekarskie nie jest wymagane, wystarczy złożenie oświadczenia u pracodawcy. Wzór oświadczenia jest dostępny na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają dzieciom uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!