^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

  • Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

    Oś I Powszechny dostęp do szybkiego internetu

    Działanie 1.1

    Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach

    pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

     

    Dofinansowanie projektu z UE: 56.700,00zł

    Od 1 kwietnia 2020r. wszystkie gminy oraz powiaty wskazane w dokumentacji konkursowej mogły wnioskować o sfinansowanie zakupu laptopów, tabletów oraz dostępu do internetu dla uczniów, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji.

    Gmina Lubsza po złożeniu Wniosku otrzymała grant w wysokości 56.700,00 zł jako dotację z Ministerstwa Cyfryzacji.

    Za otrzymane środki zostało zakupionych 21 notebooków z oprogramowaniem na potrzeby zdalnego nauczania.

    Zakupiony w ramach projektu sprzęt został przekazany do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mąkoszycach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czepielowicach, Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubszy oraz Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Michałowicach.

    Planowanym efektem projektu jest zaspokojenie potrzeb społecznych w zakresie zdalnego nauczania.

    Celem projektu jest stworzenie warunków technicznych dla uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w kształceniu zdalnym.

    Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

     

     
     
     
     
     

    Rekrutacja do przedszkola 2020

    Rekrutacja do klasy pierwszej 2020

    Zmiana rozkładu jazdy autobusów

    Informacja dla rodziców

     

    Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

    w Mąkoszycach informuje o zmianie kursu

    autobusów od 7 października 2019r.

     
    Szczegóły w załączniku:

    Czas trwania lekcji

    1.  7:40 - 8:25

    2.  8:35 - 9:20

    3.  9:30 - 10:15

    4.  10:25 - 11:10

    5.  11:35 - 12:20

    6. 12:30 - 13:15

    7. 13:25 - 14:10

    8. 14:15 - 15:00

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

W roku szkolnym  2018/2019 uczniowie naszej szkoły brali udział
w 40 zawodach sportowych.

 Był to kolejny rok w którym uczniowie naszej szkoły odnosili sukcesy sportowe poczynając od zawodów na szczeblu gminy i kończąc na zawodach wojewódzkich. Największym osiągnięciem  jest zdobycie brązowych medali przez uczniów z klas VII-VIII oraz IV-VI w województwie w mistrzostwach piłki ręcznej chłopców szkół wiejskich.

 

- finały wojewódzkie – 4 starty,

- półfinały wojewódzkie – 4 starty,

-  zawody powiatowe – 9 startów,

- zawody gminne – 23 starty.

Zawody sportowe rok szkolny 2018/2019

Lp.

Nazwa imprezy

Osoba odpowiedzialna

Data

Zdobyte Miejsce

Uwagi

1.

Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego Szkół Podstawowych w biegach przełajowych  

Jan Bar

02.10.2018r.

III m. – Antczak Dawid

V m. – Pawlica Michał

Brzeg

2.

Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych

Jan Bar

 

Antczak Dawid

Pawlica Michał

Lasocice

3.

Mistrzostwa gminy
w halowej Piłce nożnej
w kategorii chłopców kl. VI

Jan Bar

13.10.2018r.

III

Mąkoszyce

4.

Mistrzostwa gminy
w halowej Piłce nożnej
w kategorii dziewcząt kl. VI

Jan Bar

13.10.2018r.

II

Mąkoszyce

 

 

 

 

 

 

5.

Mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej w kategorii dziewcząt kl. VI

Jan Bar

 

I

Mąkoszyce

6.

Mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej w kategorii chłopców kl. VI

Jan Bar

 

I

Mąkoszyce

7.

I Bieg Niepodległości
w Gminie Lubsza

Jan Bar

Sylwia Polak

09.11.2019r.

I

Dobrzyń

8.

Mistrzostwa gminy
 w halowej Piłce nożnej
w kategorii chłopców kl. VIII

Jan Bar

04.11.2018r.

II

Mąkoszyce

9.

Mistrzostwa gminy
w halowej Piłce nożnej
w kategorii dziewcząt kl. VIII

Jan Bar

04.11.2018r.

II

Mąkoszyce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej chłopców

Jan Bar

24.11.2018r.

III

Brzeg

11.

Gry i zabawy „Mały Olimpijczyk”- dziewczęta

Jan Bar

15.12.2018r.

II

Lubsza

12.

Gry i zabawy „Mały Olimpijczyk” - chłopcy

Jan Bar

15.12.2018r.

III

Lubsza

13.

Tenis stołowy indywidualny – mistrzostwa gminy - dziewcząt

Jan Bar

12.01.2019r.

I m. – Stanek Barbara

II m. – Kozłowska Marlena

Czepielowice

14.

Tenis stołowy indywidualny – mistrzostwa gminy - chłopców

Jan Bar

12.01.2019r.

I m .- Krukowski Szymon

III m . – Sorokowski Jakub

Czepielowice

15.

Mistrzostwa powiatu
w tenisa stołowego

Jan Bar

19.01.2019r.

II m. – Kozłowska Marlena

V m. Krukowski Szymon

 

Łosiów

16.

Gminne Mistrzostwa Turniej „Dwa Ognie” w kategorii chłopców

Sylwia Polak

12.01.2019r.

II

Czepielowice

17.

Gminne Mistrzostwa Turniej „Dwa Ognie” w kategorii dziewcząt

Sylwia Polak

12.01.2019r.

III

Czepielowice

18.

Mistrzostwa gminy
w siatkówce w kategorii chłopców kl. VIII

Jan Bar

23.02.2019r.

I

Mąkoszyce

 

 

 

 

19.

Mistrzostwa gminy
w siatkówce w kategorii dziewcząt kl. VIII

Jan Bar

23.02.2019r.

I

Mąkoszyce

20.

Mistrzostwa gminy
w siatkówce w kategorii chłopców kl. VI

Jan Bar

16.03.2019r.

I

Mąkoszyce

21.

Mistrzostwa gminy
w siatkówce w kategorii dziewcząt kl. VI

Jan Bar

16.03.2019r.

I

Mąkoszyce

22.

Mistrzostwa powiatu
w siatkówce w kategorii chłopców kl. VIII

Jan Bar

23.03.2019r.

III

Łosiów

23.

Mistrzostwa powiatu
 w siatkówce w kategorii dziewcząt kl. VIII

Jan Bar

23.03.2019r.

IV

Łosiów

24.

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce w kategorii chł. kl. VI

Jan Bar

30.03.2019r.

V

Łosiów

25.

Mistrzostwa Powiatu
w siatkówce w kategorii dziewcząt kl. VI

Jan Bar

30.03.2019r.

IV

Łosiów

26.

Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej w kategorii chłopców kl. VI

Jan Bar

27.04.2019r.

III

Kościerzyce

27.

Mistrzostwa Gminy w Piłce nożnej w kategorii dziewcząt kl. VI

Jan Bar

27.04.2019r.

I

Kościerzyce

28.

Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt kl. VIII

Jan Bar

27.03.2019r.

II

Paczków

29.

Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców kl. VIII

Jan Bar

19.03.2019r.

I

Mąkoszyce

 

30.

Półfinał wojewódzki w mini piłce ręcznej chłopców kl. VI

Jan Bar

03.04.2019r.

I

Mąkoszyce

31.

Półfinał wojewódzki w mini piłce ręcznej dziewcząt kl. VI

Jan Bar

26.03.2019r.

III

Tułowice

32.

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej w kategorii dziewcząt kl. VI

Sylwia Polak

07.05.2019r.

III

Lewin Brzeski

33.

Finał wojewódzki w mini piłce ręcznej chłopców kl. VI

Jan Bar

07.05.2019r.

III
Michał Wieczorek, Antoni Źrałko, Dawid Antczak, Michał Godecki, Bartłomiej Bajak, Jakub Pawlica, Bartłomiej Przepiórka, Konrad Szrom,
Filip Ruchniak, Maciej Frankiewicz, Adrian Fediów

Dąbrowa Niemodlińska

34.

Finał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców kl. VIII

Jan Bar

13.05.2019r.

III

 

Jakub Sorokowski , Michał Pawlica, Paweł Kutarba, Mateusz Bojczuk, Patryk Rabczak, Bartosz Wesoły, Kajetan Bednarz, Marcel Dudek, Wojciech Felusiak, Kacper Kobylański, Błażej Prószyński, Natan Gruszkiewicz.

Tułowice

35.

Mistrzostwa powiatu
w lekkoatletyce klas VIII
i młodszych

Jan Bar

25.05.2016r.

II m. Weronika Kalinowska – bieg na 300m

Brzeg

36.

XXVII Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie w Kościerzycach

Jan Bar,
Anna Sorokowska, Emilia Michalska, Joanna Lewicka,
Marta Preis,

11.06.2019r.

I m. piłka nożna dziewcząt klas VI,

I m. – koszykówka chłopców klas VIII,

I m. – Mecz lekkoatletyczny dz. i chł. klas VIII

II m. – piłka nożna chł. klas VI,

II m. – koszykówka dz. klas VIII.

 

Kościerzyce, Brzeg, Czepielowice, Lubsza

37.

XXVII Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie w Kościerzycach

Jan Bar,
Anna Sorokowska, Emilia Michalska, Joanna Lewicka,
Jan Sowa

12.06.2019r.

I m. piłka siatkowa dziewcząt i chłopców klas VIII,

II m. – piłka nożna dz. i chł. klas VIII,

II m. – mecz lekkoatletyczny dz. i chł. klas VI,

 

 

Kościerzyce, Brzeg, Czepielowice, Lubsza

38.

XXVII Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie
w Kościerzycach –
 Gry i zabawy klas I-III

Sylwia Polak,
Katarzyna Adamczyk,

Grażyna Sowa,

Jolanta Wróbel

11-12.06.2019r.

I m . – klasyfikacja ogólna gier i zabaw klas I-III,

I m. – „Dwa ognie” dziewcząt klasa III,

II m . – Mini piłka nożna klasa III

Kościerzyce

39.

Wojwewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich

Jan Bar

13.06.2019r.

II m. – Weronika Klainowska – bieg na 100m

II m. – Weronika Kalinowska, Anna Wyszomirska, Wiktoria Piotrowska, Magdalena Górawska – sztafeta szwedzka (400,300,200,100m)

Opole

40.

Wojwewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich

Jan Bar

14.06.2019r.

V m. – Sztafeta olimpijska dziewcząt

Opole

 

Our website is protected by DMC Firewall!