• Rekrutacja do przedszkola 2020

{nomultithumb}

Szanowni Państwo, Rodzice, Prawni  Opiekunowie uczniów

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II

W nawiązaniu do obowiązującego Rozporządzenia MEN z 11.03.2020r. oraz apelu Opolskiego Kuratora Oświaty w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uprzejmie wyjaśniam, że podjęta decyzja zamknięcia szkoły ma na celu zniwelowanie możliwości zarażenia uczniów, przebywających w dużych zbiorowościach i podróżujących środkami komunikacji publicznej. Dlatego, ważnym jest, aby w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych uczniów Państwa dzieci pozostały w tym czasie w domach, zaniechały wyjść i kontaktów towarzyskich.

Apeluję, aby Państwa dzieci nie traktowały czasu zawieszenia zajęć jako dodatkowych ferii. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły powinna zostać wykorzystana do powtórzenia i utrwalenia wiadomości i umiejętności oraz rozwijania zainteresowań. Zobowiązałam nauczycieli do nauczania na odległość z wykorzystaniem dostępnych narzędzi (poczta elektroniczna, platformy edukacyjne, EduNect, strona internetowa szkoły). Nauczyciele będą wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu ( w poniedziałki i środy).

Drodzy Rodzice proszę, aby Wasze dzieci systematycznie realizowały wskazane zadania. Każdego dnia najlepiej wg. planu lekcji. Niech ten czas będzie pewnego rodzaju formą domowego nauczania.

Dziękując za zrozumienie życzę zdrowia

Dyr. szkoły Krystyna Ślusarek