^Powrót na górę

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 • Rekrutacja do przedszkola 2020

  Attachments:
  Download this file (deklaracja.pdf)Deklaracja[ ]102 kB
  Download this file (wniosek.pdf)Wniosek[ ]115 kB

  Rekrutacja do klasy pierwszej 2020

  Zmiana rozkładu jazdy autobusów

  Informacja dla rodziców

   

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

  w Mąkoszycach informuje o zmianie kursu

  autobusów od 7 października 2019r.

   
  Szczegóły w załączniku:
  Attachments:
  Download this file (Rozkład jazdy autobusów.pdf)Zmieniony rozkład[ ]72 kB

  Czas trwania lekcji

  1.  7:40 - 8:25

  2.  8:35 - 9:20

  3.  9:30 - 10:15

  4.  10:25 - 11:10

  5.  11:35 - 12:20

  6. 12:30 - 13:15

  7. 13:25 - 14:10

  8. 14:15 - 15:00

  Rozkład jazdy autobusów

  {nomultithumb}

   

O

g

ł

o

s

z

e

n

i

a

Szanowni Państwo, Rodzice, Prawni  Opiekunowie uczniów

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II

 

W nawiązaniu do obowiązującego Rozporządzenia MEN z 11.03.2020r. oraz apelu Opolskiego Kuratora Oświaty w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uprzejmie wyjaśniam, że podjęta decyzja zamknięcia szkoły ma na celu zniwelowanie możliwości zarażenia uczniów, przebywających w dużych zbiorowościach i podróżujących środkami komunikacji publicznej. Dlatego, ważnym jest, aby w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych uczniów Państwa dzieci pozostały w tym czasie w domach, zaniechały wyjść i kontaktów towarzyskich.

Apeluję, aby Państwa dzieci nie traktowały czasu zawieszenia zajęć jako dodatkowych ferii. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły powinna zostać wykorzystana do powtórzenia i utrwalenia wiadomości i umiejętności oraz rozwijania zainteresowań. Zobowiązałam nauczycieli do nauczania na odległość z wykorzystaniem dostępnych narzędzi (poczta elektroniczna, platformy edukacyjne, EduNect, strona internetowa szkoły). Nauczyciele będą wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu ( w poniedziałki i środy).

Drodzy Rodzice proszę, aby Wasze dzieci systematycznie realizowały wskazane zadania. Każdego dnia najlepiej wg. planu lekcji. Niech ten czas będzie pewnego rodzaju formą domowego nauczania.

 

Dziękując za zrozumienie życzę zdrowia

                   Dyr. szkoły Krystyna Ślusarek

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd