W styczniu w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Czystego Biurka, którego celem było uświadomienie uczniom wpływu miejsca pracy na efekty nauki, zdrowie i samopoczucie. Dlatego właśnie na korytarzu szkolnym pojawiła się gazetka ścienna podejmująca wyżej wymienione kwestie.

Czytaj więcej: 15 października - Światowy Dzień Mycia Rąk „Mydło lubi zabawę, w chowanego pod wodą, każda taka zabawa jest wspaniałą przygodą.” Chyba większość polskich dzieci zna tę piosenkę Fasolek. Ale nie tylko najmłodsi powinni wziąć sobie do serca jej słowa.By zwrócić uwagę na problem brudnych rąk, UNICEF zainicjował w 2008 roku obchody Światowego Dnia Mycia Rok (ang. Global Handwashing Day – GHD), jako akcję edukacyjną na ten temat. Hasłem tegorocznego Światowego Dnia Mycia Rąk jest stwierdzenie: „MOC JEST W TWOICH RĘKACH”.

Czytaj więcej: 15 października - Światowy Dzień Mycia Rąk

DMC Firewall is a Joomla Security extension!