Klasa VIII - język niemiecki

Data: 05.05.2020

Podręcznik str. 74

Temat: Nazwy budynków

Zapoznaj się z nazwami budynkow na stronie 74 w podręczniku, wypisz je do zeszytu i przetłumacz.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

Poniedziałek 27.04.2020

Zapraszam dzieci wraz z rodzicami do prostych ćwiczeń

W roku szkolnym  2018/2019 uczniowie naszej szkoły brali udział
w 40 zawodach sportowych.

Był to kolejny rok w którym uczniowie naszej szkoły odnosili sukcesy sportowe poczynając od zawodów na szczeblu gminy i kończąc na zawodach wojewódzkich. Największym osiągnięciem  jest zdobycie brązowych medali przez uczniów z klas VII-VIII oraz IV-VI w województwie w mistrzostwach piłki ręcznej chłopców szkół wiejskich.

- finały wojewódzkie – 4 starty,

- półfinały wojewódzkie – 4 starty,

-  zawody powiatowe – 9 startów,

- zawody gminne – 23 starty.

Czytaj więcej: Osiągnięcia sportowe 2018/2019

W  roku szkolnym  2016/2017 w naszej szkole dwa razy w tygodniu realizowany był program zajęć rekreacyjno – sportowych pod nazwą SKS dla  klas IV-VI. Na zajęcia uczęszczało 20 uczniów  (8 dziewcząt oraz 12 chłopców). Dodatkowo raz w tygodniu w zajęciach brały udział  inne chętne osoby.
Zajęcia miały charakter rekreacyjno- sportowy i obejmowały gry sportowe,  takie jak : piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, lekkoatletyka oraz gry i zabawy ruchowe. Na zajęciach kształtowana również była prawidłowa postawa zdrowotna, higiena osobista oraz szlachetna sportowa rywalizacja.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Sportowy w roku szkolnym 2016/2017

Our website is protected by DMC Firewall!